Призначення та види ковзаючих поплавків

Головна Сторінка » Призначення та види ковзаючих поплавків

Для різних умов риболовлі використовують різноманітні типи рибальських снастей. Якщо потрібен максимально точний закид приманки або глибина водоймища занадто велика, краще купити ковзаючий поплавок. Замовити будь-які види снастей та купити інші аксесуари для риболовлі завжди можна в інтернет-магазині “Ванклік”.

Коли використовують ковзаючий поплавок

Ця снасть отримала свою назву через те, що вона ковзає по лісці до того моменту, поки її рухливість не буде обмежена спеціальним фіксатором. Існує низка ситуацій, коли неможливо обійтися без такого типу снастей. Застосування виправдане у таких випадках:

● глибина ставка або річки в місці риболовлі дорівнює або перевищує довжину самої вудки (виключається зачіп поплавка за бланк);

● можливість обловлювати важкодоступні місця (забезпечується хороша дальність та максимальна точність закидання);

● при ловлі хижих порід риб, особливо на живця (у живої приманки достатньо простору для переміщення у воді).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки коштує доба відпочинку на Шацьких озерах

Тобто, без такого унікального пристрою обійтися в деяких випадках просто неможливо.

Типи ковзаючих поплавків

Існує кілька видів цієї снасті. Для риболовлі у ставку зі стоячою водою найчастіше використовують виріб з одним пропускним кільцем біля кіля. Ці моделі мають обтічну форму, є можливість змінювати вантажопідйомність.

Якщо ж лов чекає в річці з сильною течією, то рекомендують ковзаючі моделі з двома пропускними кільцями. У цьому випадку пропускне кільце є не лише у нижній частині (на кілі), а й у верхній. Саме верхня частина зазнає найбільшого навантаження, тому її вважають найбільш вразливим місцем.

Крім того, є моделі з центральною осьовою трубкою, через яку протягнута ліска. Цей різновид найчастіше використовують при ловлі хижої риби. Ця модель найскладніша у заміні за потреби.

Для вільного ковзання поплавка ліскою, йому потрібне завантаження, яке важить не менше 1 г. Все для активного відпочинку на природі можна купити за вигідною ціною, обравши товари в інтернет-магазині “Ванклік”.

У столиці відкрили стежку для активного відпочинку під назвою “Труханів трейл”. Нові маршрути розробили на Трухановому острові.

Маршрут розрахований для бігу, скандинавської ходьби та їзди на гірському велосипеді. Стежка пролягає через озера, піщані пляжі, дубові та соснові ліси.