Псевдовибори в окупації: СБУ вже вирахувала 3,5 тис. організаторів

Головна Сторінка » Псевдовибори в окупації: СБУ вже вирахувала 3,5 тис. організаторів

Встановили особи понад 3,5 тис. організаторів та учасників російських псевдовиборів на тимчасово окупованій території України.

Москва хоче провести “вибори” на початку вересня, передає Служба безпеки України.

“СБУ встановила особи понад 3,5 тисячі колаборантів та їхніх російських “кураторів”, які беруть участь в організації незаконного голосування, а також “кандидатів” на цих псевдовиборах”, йдеться у повідомленні.

За допомогою фейкового голосування Росія хоче “легалізувати” своїх ставлеників в окупаційних органах.

Представникам “виборчкомів” загарбники обіцяють винагороду від 10 тис. рублів. Окупантам наказали забезпечити максимальну явку на “голосуванні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти розпочали дострокове “голосування” на псевдовиборах і “намалювали” результати

У Бердянську загарбники та зрадники змушують головних лікарів направити для участі у фейкових виборах увесь медперсонал.

Окупанти планують проводити подворові обходи для збору підписів за “кандидатів”. З ними будуть ходити озброєні представників окупаційної “поліції”.

За всіма викритими фактами тривають розслідування у межах кримінальних проваджень за статтями “посягання на територіальну цілісність і недоторканність України” і “колабораційна діяльність”.

“Служба безпеки закликає громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій частині нашої держави, не брати участь у фейковому плебісциті й тим самим не діяти на користь агресора”, додали у повідомленні.

Російські загарбники у Мелітополі панікують після успішної атаки Служби безпеки України на “виборчу дільницю” на тимчасово окупованій території Запорізькій області. Росіяни посилили охорону “виборчого штабу” у місті та обмежили рух поруч із ним. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він нагадав, що 29 серпня одразу в двох приміщеннях, де загарбники готувалися до псевдовиборів, пролунали вибухи.