Путін фінансово заохочує своїх військових та заспокоює дружин вбитих окупантів – британська розвідка

Головна Сторінка » Путін фінансово заохочує своїх військових та заспокоює дружин вбитих окупантів – британська розвідка

У РФ прийняли нові закони, які, ймовірно, є спробою заспокоїти російських військовослужбовців та фінансово заохотити більше новобранців приєднатися до армії.

Кремль також хоче обмежити критику з боку дружин загиблих окупантів. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Зокрема, 6 квітня російський диктатор Володимир Путін підписав два закони на підтримку військових, які воюють проти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії підмокла владна вертикаль

Один з них передбачає звільнення окупантів від сплати відсотків за споживчими кредитами та кредитні канікули. Це є продовженням закону від жовтня 2022 року, який звільнив мобілізованих та інших учасників російського вторгнення в Україну від нарахування пені за прострочення платежів за житлово-комунальні послуги, кредитів та боргів.

Інший закон вносить зміни до Трудового кодексу РФ і забороняє роботодавцям звільняти вдів російських військовослужбовців протягом одного року з дня смерті чоловіка.

У британській розвідці зазначають, що хоча будь-які платіжні канікули можуть коштувати російському уряду небагато в короткостроковій перспективі, вони, ймовірно, матимуть довгострокові наслідки для економічної ситуації в Росії та її перспектив.

Росія планує мобілізувати 300 тисяч осіб. Це може стосуватися й жителів тимчасово окупованих територій України, розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, окупаційна влада вже провела для цього підготовчу роботу.