fbpx

Путін не хотів примусової мобілізації ‒ ISW

Головна Сторінка » Путін не хотів примусової мобілізації ‒ ISW

Російський диктатор Володимир Путін з травня 2022 року хотів уникнути проведення примусової мобілізації в РФ.

Він розраховував на добровольців. Але їх вербування провалилося. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

За даними аналітиків, боєздатні сили Росії почали закінчуватись вже в травні минулого року.

“Путін, ймовірно, відхилив пораду російських військових віддати наказ про примусовий призов до резерву через непопулярність цього кроку. У тому числі через недовіру до міноборони, яка навдивовижу зазнавала невдач у війні”, ‒ йдеться у повідомленні.

Путін вирішив подвоїти зусилля для набору добровольців, які вже проводили ультранаціоналістичні групи. Він наказав сформувати нові загони. Зокрема, про таке рішення російського президента свідчить зняття вікового цензу для служби за контрактом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три країни готують військовий сигнал Путіну

Крім того, він безпосередньо налагодив комунікацію з російськими військовими блогерами та військкорами. Путін також дозволив ультранаціоналістичним групам влітку розширити свої кампанії з формування сил.

Кремль й перед вторгненням покладався на російські ультранаціоналістичні мережі, такі як Оперативна група “Русич” та Російський імперський рух, для вербування резервістів, ветеранів і контрактників.

“Кремль, наприклад, терпів і продовжує терпіти колишнього російського офіцера Ігоря Гіркіна, який безпосередньо критикує Путіна, ймовірно, через зв’язки з формуваннями ЛДНР, ‒ йдеться у зведенні.

За інформацією аналітиків, Путін також наказав міноборони РФ сформувати регіональні добровольчі батальйони.

Російські загарбники зазнають величезних втрат у живій силі, тому ворог продовжує приховану мобілізацію в РФ. Зокрема, активно примусову мобілізацію чоловіків проводять в районах Кавказу. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Більшість чоловіків у Росії, яких мобілізували у першій хвилі, відправили на фронт без бойової підготовки. Ідеться про понад 316 тис. мобілізованих. Саме стільки Росія “набрала” під час відкритої мобілізації, повідомив керівник Головного управління воєнної розвідки Кирило Буданов.

Generated by Feedzy