fbpx

Путін повернув Герасимову контроль над усіма російськими силами в Україні

Головна Сторінка » Путін повернув Герасимову контроль над усіма російськими силами в Україні

Російський диктатор Володимир Путін дозволив міністерству оборони Російської Федерації відновити в Україні контроль над усіма російськими військами.

Путін намагається сконцентрувати усі російські сили під керівництвом міноборони РФ, повідомив у свіжому звіті американський Інститут вивчення війни (ISW).

“Міністерство оборони РФ змогло відновити контроль над усіма російськими силами після того, як основна частина з 300 тис. мобілізованих резервістів прибула в Україну. Очевидні зусилля Путіна підготувати російський народ до тривалої війни свідчать про його усвідомлення того, що лише міноборони зможе реально утримувати великі механізовані сили, необхідні для досягнення його амбіцій в Україні”, вважають експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбиті атаки і знищений СУ-25 РФ: найголовніше зі зведення Генштабу

Аналітики ISW перерахували події, які цьому передували:

Путін призначив Валерія Герасимова командувати угрупуванням військ РФ в Україні.

Міноборони ворога почало активно інтегрувати 1-й і 2-й армійські корпуси так званих ДНР і ЛНР у російські збройні сили і усуває маріонеткових командирів, що викликає негативну реакцію в ультранаціоналістичної спільноти.

Міноборони РФ намагається обмежити групу “Вагнера” в отриманні боєприпасів, заблокувало вербування ув’язнених ПВК, надавши перевагу власним заходам з набору ув’язнених.

Герасимов зняв з “Вагнера” відповідальність за Бахмут, почав вводити в цей район підкріплення російських регулярних військ і наказав офіційним російським каналам не використовувати назву компанії.

Міноборони Росії розглядає ідеї щодо обмеження діяльності так званих військових блогерів на фронті і запроваджує нові правила оперативної безпеки та дисципліни.

“Ці суперечливі заходи є частиною поспішних спроб міністерства РФ врегулювати наслідки відмови Путіна від примусової мобілізації у травні 2022 року”, резюмували в ISW.

У російському військовому керівництві відбувається внутрішньоусобна боротьба.

11 січня Сергій Шойгу зняв Сергія Суровікіна з посади командувача війною проти України й призначив замість нього Валерія Герасимова. Суровікін став його заступником.

Британська розвідка вважає, що призначення Герасимова є показником зростання серйозності ситуації, перед якою стоїть РФ, і явним визнанням того, що кампанія не відповідає стратегічним завданням Росії.

Generated by Feedzy