Путін пояснив рішення звільнити Шойгу з посади міністра оборони

Головна Сторінка » Путін пояснив рішення звільнити Шойгу з посади міністра оборони

Президент Росії Володимир Путін представив командувачам військових округів нового міністра оборони країни Андрія Бєлоусова.

Диктатор пояснив причину його призначення на посаду. Про це інформують росЗМІ.

Коментуючи відставку Сергія Шойгу, Путін вказав, що для розбудови російської армії “багато чого ще потрібно зробити, багато речей не були зрозумілі до початку бойових дій ні нам, ні всім тим, хто так чи інакше в світі має справу з будівництвом своїх збройних сил”.

Очільник Кремля нагадав, що Шойгу переходить на іншу роботу, і буде секретарем Ради Безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий міністр оборони РФ заявив про свої пріорітети

За словами Путіна, це конституційний орган, який формується президентом. Його завданням є сприяння главі держави в керівництві всієї силової складової держави.

“Новим міністром оборони призначено Бєлоусова Андрія Ремовича. Пов’язано це не в останню чергу з тим, що витрати на військову складову зростають”, – пояснив президент РФ.

За словами диктатора, Бєлоусов прекрасно розуміє, що треба зробити для того, щоби економіку всього силового блоку і Міністерства оборони як ключової ланки цього блоку “вписати” в загальну економіку країни.

“Це надзвичайно важливі речі”, – додав диктатор.

Путін також повідомив, що за його доручення Бєлоусов останнім часом приділяв увагу розробкам подвійного призначення, зокрема розвитку безпілотників.

Російський диктатор Володимир Путін підписав указ про призначення міністром оборони Андрія Бєлоусова.

Також Путін підписав укази про призначення міністрів Мінпромторгу, Мінспорту, Мінтранспорту, Міненерго та Міністерства сільського господарства, зазначає пресслужба Кремля.

Бєлоусов до цього був першим віцепрем’єр-міністром.