fbpx

“Путін пропонує хабар українцям на окупованих територіях” – що пообіцяв диктатор

Головна Сторінка » “Путін пропонує хабар українцям на окупованих територіях” – що пообіцяв диктатор

Російський диктатор Володимир Путін майже 2 год. виступав з посланням Федеральним зборам. Однак нових військових погроз там не прозвучало президент РФ навпаки намагається купити українців на окупованих територіях. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів політолог-міжнародник Олексій Їжак.

“Путін виправдовувався і намагався пояснити, що відбувається з війною проти України. Те, що він сказав, ми вже чули. Знову було про те, що якби не напав на нас, то це зробили би ми. І тому бути у стані війни для росіян краше, ніж якби він її не почав. Знову було про бази НАТО в Криму. Це все стандартні ідеї, які багато разів звучали. Інша частина промови це радянська бюрократія. Казав, що російському бізнесу немає місця на Заході і треба працювати в Росії”, говорить Їжак.

Небезпечна частина для України те, що російський диктатор намагається підкупити українців на окупованих територіях, наголошує політолог.

“Обіцяє материнський капітал значні кошти для дітей, які народилися ще з 2007-го року. Це значний прошарок людей, якому Путін пропонує хабар. Щоб вони не воювали проти нього. Це нова спроба купити лояльність українців на окупованих територіях. Хоче розхитати наше суспільство”, пояснює Їжак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Російська Федерація нестиме загрозу ще декілька поколінь” Олег Рибачук

Путін заявив, що Росія призупиняє участь у договорі про обмеження ядерних озброєнь зі Сполученими Штатами Америки і про підготовку до ядерних випробувань.

“Це була реакція на візит Байдена в Україну. Але зробив Путін це обережно не сказав, що його країна виходить з договору. А лише призупиняє. Але неприємно те, що він можливо скасує систему повідомлень про підготовку запуску ракет. Так США могли бачити, що Москва готується до удару. Однак це не єдиний механізм відстеження. Путін вирішив зробити неприємно Байдену, але навпаки показав, що вже не наважується на високу ядерну ескалацію”, додає Їжак.

21 лютого Володимир Путін майже 2 год. виступав з посланням Федеральним зборам. Дехто очікував від нього проривних заяв. Наприклад, оголошення мобілізації чи війни. Однак цього не сталося. Путін озвучив тези, які “кочують” з кожної його промови.

З нового заявив, що Росія призупиняє участь у договорі про обмеження ядерних озброєнь зі Сполученими Штатами Америки і про підготовку до ядерних випробувань.

Generated by Feedzy