fbpx

Путін пригрозив Україні створенням “нових” танків

Головна Сторінка » Путін пригрозив Україні створенням “нових” танків

У суботу, 25 березня, російський диктатор Володимир Путін поділився планами щодо виготовлення понад 1600 нових танків для армії РФ.

Президент РФ заявив, що він знає про постачання сучасних танків від союзників Україні. Заяву президента РФ приводять російські ЗМІ.

“Про танки, ми знаємо про ці нові поставки в Україну. Вони планують передати Україні понад 400 танків”, сказав диктатор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Резніков відреагував на ідею Росії створити танкову дивізію з Т-34

За його словами, за цей час Росія зможе виготовити “нових” та модернізувати наявних понад 1600 танків.

Також він відреагував на новину, що Україна має отримати мільйон боєприпасів для артилерії та назвав цю кількість “значною”.

“А загальна кількість танків в армії РФ буде “перевищувати” в три рази кількість танків у ЗСУ”, переконаний Путін.

Росія розконсервувала та почала відправляти в Україну з Далекого Сходу радянські середні танки сімейства Т-54/55 виробництва 40-х кінця 50-років минулого сторіччя.

Про це повідомляють розслідувачі Conflict Intelligence Team у Telegram. Також у них опинились відповідні фото ешелону з військовою технікою.

Розслідувачі зазначають, що факти відправки і використання ЗС РФ танків Т-62 під час вторгнення в Україну фіксуються ще з літа, але зняття зі зберігання Т-54/55 зафіксовано вперше.

Вони кажуть, що поряд зі зняттям зі зберігання БТР-50 і встановленням на МТ-ЛБ корабельних зеніток розконсервація танків однозначно свідчить про серйозні проблеми із забезпеченням російських військових бронетехнікою.

Generated by Feedzy