Путін розіслав по всьому світу “агентів”: вони полюють на зрадників – WSJ

Головна Сторінка » Путін розіслав по всьому світу “агентів”: вони полюють на зрадників – WSJ

Російський диктатор Володимир Путін розіслав по всьому світу своїх агентів, які полюють на “зрадників” Кремля.

Він скористався масовим від’їздом росіян під час мобілізації, щоб розіслати у різні країни своїх шпигунів, пише The Wall Street Journal.

“Вікіпедія” опублікувала список “Загадкові смерті російських бізнесменів”, в якому зазначила 51 ім’я. Вважається, що дехто з них нібито міг виношувати “політично підривні для Росії ідеї”.

“Бізнесменів знаходили повішеними в Лондоні і втопленими в Пуерто-Рико. Один із російських політиків впав із даху індійського готелю, а 46-річний заступник міністра науки помер від незрозумілої хвороби під час повернення з Куби”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР підтвердили смерть росіянина, який викрав вертоліт і втік до України

У 2022 році в Іспанії померли колишній заступник голови правління компанії “Новатек” Сергій Протосеня, його дружина й донька.

Також помер 35-річний син Ігоря Сєчіна, довіреної особи диктатора та виконавчого директора нафтового гіганта “Роснефть”.

Зазначається, що жодна зі смертей не має ознак причетності “руки Кремля”.

Нещодавно стало відомо, що іспанські спецслужби переконані, що саме Кремль відповідальний за вбивство російського пілота Максима Кузьмінова, який у серпні 2023 року перегнав гелікоптер Мі-8 на територію України. Мадрид пообіцяв “рішучу відповідь”, коли причетність РФ до загибелі пілота буде доведено.

23 серпня 2023 року Кузьмінов здався Україні, перегнавши гелікоптер Мі-8 окупантів в Харківську область. Його вчинок був узгоджений з ГУР України. Спецоперація мала кодову назву “Синиця”.