fbpx

“Путін та Пєсков дебіли, а Шойгу треба розстріляти”: бойовик Безлер поскаржився на небоєздатність армії РФ

Головна Сторінка » “Путін та Пєсков дебіли, а Шойгу треба розстріляти”: бойовик Безлер поскаржився на небоєздатність армії РФ

Колишній ватажок бойовиків так званої ДНР Ігор Безлер поскаржився співробітнику ФСБ на небоєздатність російської армії та некомпетентність керівництва держави.

Зокрема, він закликав розстріляти міністра оборони РФ Сергія Шойгу, начальника Генштабу Росії Валерія Герасимова, а також перевісити половину керівництва ФСБ. Про це свідчить чергове перехоплення ГУР МО України.

“Спочатку треба розстріляти Шойгу, а за ним Герасимова, а потім половину вашого ФСБ повісити, ось тоді і почнемо воювати”, заявив бойовик.

За його словами, керівництво міноборони РФ важко сприймають стратегічні ходи української армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Одна голова і рука залишилися від нього”: окупант розповів про невдалий наступ

“Поки ці довбо*би у влади, от ця вся писанина, бл*дь, час, бл*дь бордюрів, пройшло все це ху*ня повна. Для наших довбо*бів з міністерства, будь-яка видумка укропів це вища математика”, заявив Безлер.

Дісталося від Безлера і президенту Росії Володимиру Путіну, його речнику Дмитру Пєскову і опальному політику Дмитру Медведєву.

“Всі ці Герасимови, вони тупі. Наш президент, бл*дь, йоржик з вусами Пєсков, бл*дь, такий же дебіл, як і Медвєдєв. У нас все керівництво це дебіли. Грошей нема, але ви тримайтеся, бл*дь”, сказав бойовик.

Російський диктатор Володимир Путін до роковин війни в Україні зробив нову цинічну заяву.

У своєму щорічному посланні до Федеральних зборів 21 лютого кремлівський диктатор визнав, що нинішній час є “складним” для Росії, але звинуватив у цьому Сполучені Штати Америки й НАТО.

За словами Путіна, РФ, яка несе колосальні втрати в Україні, збирається “крок за кроком вирішувати” нові завдання так званої спеціальної воєнної операції в Україні.

Generated by Feedzy