fbpx

Путін залякує росіян програшем у війні – ISW

Головна Сторінка » Путін залякує росіян програшем у війні – ISW

Російська влада активно веде інформаційну операцію проти власних громадян, аби ті охочіше йшли воювати проти України.

Кремль навмисно просуває наратив про те, що саме існування Росії під загрозою, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Володимир Путін звинуватив Захід у тому, що той вже має “викладені на папері” плани знищення Російської Федерації в її нинішньому вигляді. Він зауважив, що Росія була змушена призупинити свою участь у договорі СНО, щоб забезпечити свою стратегічну стабільність і безпеку перед обличчям зусиль Заходу використати СНО для підриву стратегічних перспектив Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор ЦРУ розказав про помилки Путіна перед вторгненням в Україну

Ці наративи просуває і заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Мєдвєдєв. Він звинуватив Захід у розпалюванні нинішньої ситуації в Україні з часів розпаду Радянського Союзу і зробив висновок, що “спокійна міць нашої великої країни і авторитет її партнерів є запорукою збереження майбутнього всього нашого світу”.

“Заяви Путіна і Медведєва є частиною інформаційної операції, яка представляє війну в Україні як екзистенційно важливу для подальшого виживання пострадянської Російської Федерації”, йдеться у звіті ISW.

Слова Путіна покликані підживлювати підтримку війни в Росії і розпалювати страхи на Заході щодо нестабільності, яка настане після розпаду Росії, щоб стримувати західну підтримку України і переконати Захід примусити Київ прийняти російські вимоги, вважають аналітики.

Володимир Путін сподівається, що на Заході настане “дефіцит уваги” до України. Але він недооцінює рішучість США та партнерів підтримувати Україну у війні, заявив директор ЦРУ Вільям Бернс.

Російський диктатор не звертає увагу на людські жертви. Але йому буде важче, коли труни повертатимуться у найбідніші регіони РФ, заявив Бернс.

Generated by Feedzy