“Путін зарано радіє” – Бербок

Головна Сторінка » “Путін зарано радіє” – Бербок

Російський диктатор Володимир Путін занадто рано радіє щодо ситуації у світі.

Він сподівався, що партнери зупинять або скоротять допомогу Україні. Однак цього не станеться. Про це сказала міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, передає Укрінформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина готова підтримувати Україну десятиліття – генерал зробив заяву

“Путін занадто рано радіє через драматичну ситуацію по всьому світу. Ми не просто продовжимо нашу підтримку України, ми її розширимо та збільшимо, саме з боку ФРН. Не лише з огляду на захисний щит протягом найближчих тижнів та місяців, коли є зрозумілим, що російський президент знову у віроломний спосіб використовуватиме потреби людей під час холодної зими. Наша підтримка буде масовано збільшена наступного року”, – сказала вона.

Очільниця німецького МЗС також висловилася з приводу розширення Європейського Союзу. Вона наголосила, що це в геополітичних інтересах самого ЄС, адже для забезпечення безпеки та миру в Європі не повинно бути “сірих зон”.

Німеччина до кінця цього року передасть Україні ще дві системи протиповітряної оборони IRIS-Т. Про це сказав німецький посол Мартін Єґер.

2 листопада Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги Україні. Він охоплює різноманітне обладнання – від бронемашин до захисних окулярів.

Крім того, Німеччина виділить Україні на потреби енергокомпаній цієї зими додатково 195 млн.