Путін збільшив чисельність армії РФ

Головна Сторінка » Путін збільшив чисельність армії РФ

Російський диктатор Володимир Путін 1 грудня підписав указ про збільшення штатної чисельності військовослужбовців Збройних сил Росії.

Чисельність збільшиться майже на 170 тисяч осіб. Про це йдеться в указі “Про встановлення штатної чисельності Збройних Сил Російської Федерації”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіян, які підтримують війну проти України, стало менше – ISW

“Ухвалюю встановити штатну чисельність Збройних сил Російської Федерації у кількості 2 209 130 одиниць, зокрема 1 320 000 військовослужбовців”, – йдеться в указі.

Також Путін доручив своєму Уряду передбачити виділення Міністерству оборони Російської Федерації бюджетних асигнувань із федерального бюджету.

Згідно з підрахунками західних партнерів України, загальні втрати російської армії з початку її повномасштабного вторгнення оцінюються в 300-400 тисяч.

До числа втрат віднесли вбитих і поранених, не уточнивши, яку частку з 300-400 тисяч становлять саме безповоротні втрати. Про це повідомляє The Guardian.

На брифінгу для журналістів посадовці додали, що в нинішніх боях в районі Авдіївки на Донеччині Росія “втрачає від 500 до 1000 людей на день”.