Російський диктатор Володимир Путін заявив про бої в “Комсомольську” – місті, якого не існує ні на Донбасі, ні будь-де в Україні.
Під час пресконференції за підсумками візиту до Киргизстану він коментував ситуацію в Покровську та Мирнограді, після чого несподівано згадав “Комсомольськ”.
Путін назвав його “північно-східним містом Донбасу” і запевнив, що там тривають бої, а російські війська вже нібито “звільнили багато будівель”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін заявив, що підписувати документи з українським керівництвом немає сенсу
Втім, на цій ділянці фронту населеного пункту з такою назвою немає. Ймовірно, він мав на увазі Костянтинівку. Існує також колишнє місто Комсомольськ у Полтавській області, яке у 2016 році перейменували на Горішні Плавні згідно із законом про декомунізацію.
Попри очевидну помилку, більшість прокремлівських медіа та Z-каналів передали слова Путіна без жодних уточнень.
Путін заявив, що юридичне визнання Криму, Донецької та Луганської областей як частини РФ повинно бути одним із головних питань на переговорах із США.
Він коментував готовність американської сторони визнавати Крим і Донбас лише де-факто, а не де-юре. На думку Путіна, це питання має бути обов’язково підняте під час переговорів.