Путін зібрався кинути на фронт строковиків

Головна Сторінка » Путін зібрався кинути на фронт строковиків

Росіяни планують відправляти на війну в Україні солдатів-строковиків, які недостатньо підготовлені і часто нічого не знають про завдання на полі бою.

Питання по відбору строковиків до бойових підрозділів курує ФСБ РФ. Про це у понеділок, 12 лютого, повідомив Центр національного спротиву.

“У Росії збираються залучити строковиків до участі в бойових діях проти України. Регіональні управління ФСБ мають відбирати призовників у військових комісаріатах за власними критеріями, щоб замість регулярної російської армії вони йшли в спецслужбу”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські командири розстрілюють своїх підлеглих

Строковики часто нічого не знають про завдання, що стоять перед ними, і недостатньо підготовлені до бойових дій.

“Для залучення строковиків з високою ймовірністю запровадять нову систему фінансових доплат. Та передбачає виконання стрибків із парашутом із літального апарата відповідно до програми (плану) оперативно-бойової, навчальної підготовки, а також під час проведення оперативно-бойових заходів”, – додали в ЦНС.

Загальні бойові втрати російських окупантів на 13 лютого склали 397 080 осіб. Протягом минулої доби знищено ще 1090 загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.