fbpx

Путін “знайшов” винних у вибухах на “Північних потоках”

Головна Сторінка » Путін “знайшов” винних у вибухах на “Північних потоках”

Російський диктатор Володомир Путін переконаний, що за вибухами на “Північних потоках” стоять спецслужби США.

Про це очільник Кремля заявив у ефірі пропагандистського каналу “Росія-24”, у програмі “Москва. Кремль. Путін”. За його словами, американський журналіст, який став досить відомим зараз у світі, провів таке розслідування і дійшов висновку, що цей вибух на газопроводах був організований спецслужбами США.

“Я повністю згоден з такими висновками”, сказав Путін в інтерв’ю.

Відповідаючи на запитання, чи стане відома колись правда, що насправді сталося на газопроводах, і чи буде інцидент реально розслідуваний, російський диктатор сказав, що це буде важко.

“Цього буде важко досягти. Але колись, мабуть, розкриється, що як було зроблено”, сказав Путін.

8 лютого 85-річний ветеран американської журналістики Сеймур Херш опублікував у своєму блозі статтю “Як Америка знищила газопровід “Північний потік”, у якій написав, що до підриву Північних потоків причетні американські водолази та Норвегія.

При цьому так званий блог Херша було зареєстровано за декілька годин до публікації інформації.

У своєму дописі Херш стверджує, що президент США Джо Байден за сприяння свого радника Джейка Саллівана особисто віддав наказ підірвати газопроводи. Вибухівку під прикриттям НАТО встановили американські водолази, а детонацію спровокував гідроакустичний буй, який скинула з повітря Норвегія.

Generated by Feedzy