Путіну плювати на дипломатію – Зеленський

Головна Сторінка » Путіну плювати на дипломатію – Зеленський

Росія продовжує завдавати жорстких ударів по Україні попри пропозицію США про безумовне припинення вогню.

Путіну плювати на дипломатію. Про це президент України Володимир Зеленський сказав у своєму вечірньому звернені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терехов оновив інформацію про обстріл Харкова

“Географія та жорстокість російських ударів не просто іноді, а буквально кожного дня, кожної ночі показує, наскільки Путіну плювати на дипломатію. Ми вже кілька тижнів маємо саме американську пропозицію про безумовне припинення вогню. І щодоби фактично у відповідь на цю пропозицію російські дрони, російські бомби, артилерійські обстріли, балістика”, – сказав Зеленський.

Сьогоднішній день також не став виключенням.

“Черкащина під ударами дронів. Херсонщина артилерія та скиди з дронів по звичайних будівлях, по людях. Донеччина керовані авіабомби, безпілотники, артилерія. Запоріжжя безпілотники. Дніпровщина керовані авіабомби та дрони. Сумщина теж, на жаль, авіабомби та дрони. Харківщина удари керованих авіабомб”, – сказав президент України.

Зеленський наголосив на необхідності посилення санкцій проти РФ.

“Росія заслуговує на збільшення тиску на неї заслуговує на всі жорсткі кроки, які можуть зламати російську здатність воювати й підтримувати цю їхню систему, яка не хоче нічого, крім війни. Санкції проти Росії потрібні. Більше сили ППО для України потрібно. Більше взаємодії та єдності між усіма партнерами потрібно”, – наголосив він.

Протягом тижня Росія завдала масованих ударів по більшості регіонів України. Застосувала 1310 керованих авіаційних бомб, понад 1000 ударних дронів, здебільшого Shahed, і дев’ять ракет різних типів, зокрема й балістичних.

Водночас значну частину цих загроз вдалося знищити завдяки силам ППО та мобільним вогневим групам.