П’ять найспекотніших фотосесій зірки “Свінгерів”

Головна Сторінка » П’ять найспекотніших фотосесій зірки “Свінгерів”

Сьогодні, 17 серпня, акторка Анна Саліванчук відзначає 38-річчя.

Вона стала популярною після виходу української фільму “Свінгери”. Зараз зірка активно веде сторінку в соцмережах, де публікує спокусливі фото. Gazeta.ua підготувала п’ять найяскравіших зйомок Саліванчук.

Майбутня знаменитість народилась у Шепетівці на Хмельниччині. З відзнакою закінчила ліцей та музичну школу за класом фортепіано. У 2001 році вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

З 2006-го Саліванчук працює у Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із зіркою “Свінгерів” трапився пікантний конфуз перед виставою

Акторка одружена з продюсером Олександром Божковим. В 2015 році в пари з’явився первісток Гліб. Через п’ять років жінка народила сина Микиту.

Саліванчук зіграла роль працівниці паспортного столу Ірини в повнометражному фільмі “Свінгери” та подруги Лебедєва в детективному серіалі “Нюхач”. Крім цього вона знялась у ситкомі “Одного разу під Полтавою” та четвертій частині “Сватів”.

Раніше Саліванчук влаштувала сексуальну фотосесію. Зірка позувала в ефектній сукні з бежевим корсетом та чорних рукавицях. Вона закликала підписників бажати іншим того, чого вони хочуть собі.