П’ять причин, чому жінки не завжди отримують оргазм

Головна Сторінка » П’ять причин, чому жінки не завжди отримують оргазм

Майже 80% жінок відчувають труднощі з досягненням кульмінації через дії партнера. Або просто не знають своє тіло.

Що може стати причиною, яка заважає дійти до фінішу обом, пише self-lover.

Брак мастила

На його утворення впливає порушення гормонального балансу, психологічні чинники, неправильний питний режим, прийом ліків, хронічні захворювання. А ще відсутність прелюдії або вона занадто коротка. Тобто жінка не встигає добре збудитися.

Не напружуєте м’язи

Жінкам, у яких є труднощі з отриманням оргазму, часто радять “постаратися розслабитися”, але інколи правильним є і зворотне.

Коли жінка відчуває збудження, у малому тазу одночасно відбувається кілька процесів, що впливають на отримання оргазму. Важливу роль відіграє саме напруження вагінальних м’язів. Саме вони, наповнюючись кров’ю і звужуючись, міцно “обіймають” пеніс. Це допомагає посилити всі відчуття і досягти кульмінації.

Але вік, народження дітей, травми та захворювання призводять до погіршення припливу крові, зниження еластичності й тонусу м’язів, зменшення вироблення змащення, тому виникають проблеми з виникненням оргазму в жінок.

Невідповідний вид стимуляції

Хоча стимуляція клітора за допомогою вібрацій є досить популярним способом досягти оргазму, він підходить далеко не всім жінкам. У багатьох представниць слабкої статі голівка клітора є високочутливою до фізичних дотиків. Тому дівчата досить часто знаходять вібрацію в цій ділянці дратівливою. В результаті не можуть отримати задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому треба говорити про секс до і після

Немає різноманітності

Коли вже давно живете разом із партнером, доволі легко звикнути один до одного, щоб зрозуміти, що інтимна близькість стала нудною. Немає вже того трепету і вогню між вами, як було раніше.

Тривожність і стрес

Почуття пригніченості або стрес впливає на сексуальну реакцію. Важко розслабитися й отримати оргазм, якщо в голові так і крутяться думки про роботу, дітей, побутові проблеми. Американський гінеколог Алісса Двек вважає, що “у жінок статевий акт часто починається в мозку”.

Якщо думаєте про що завгодно, крім близькості, мозок налаштовується не на отримання задоволення, а на розв’язання поточних проблем.

Поза, яка гарантує запаморочливий оргазм, є найнебезпечнішою для чоловіків. Поза “зворотня наїзниця” хірурги-травматологи визнали найбільш травмонебезпечною.

Під час сексу, коли партнерка знаходиться зверху спиною до партнера, збільшується ризик отримати травму статевого члена.