fbpx

Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про США та війну в Україні

Головна Сторінка » Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про США та війну в Україні

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 20 лютого.

Речник президента Російської Федерації Дмитро Пєсков поширив чергову маніпуляцію у відповідь на слова заступниці держсекретаря Сполучених Штатах Америки, повідомила у понеділок пресслужба ЦПД в Telegram.

“Заяви Вікторії Нуланд вкотре наголошують на ролі Вашингтона як головного провокатора міжнародної напруженості”, заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатка Бундестагу заговорила російськими наративами

Дезінформацію поширив також науковий співробітник Академії військових наук РФ Володимир Прохватілов.

“США намагатимуться розв’язати війну в Туреччині чи Близькому Сході для відновлення свого оборонно-промислового комплексу. Американці підвели світ на поріг ядерної війни. І зараз ще десь намагатимуться розпалити конфлікт”, заявив він.

Посол Російської Федерації у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов також поширив нову дезінформацію щодо війни в Україні:

“США намагаються виправдати власні дії щодо розпалювання української кризи, стверджуючи про нібито злочини РФ проти людяності в Україні”.

Сполучені Штати Америки не заважатимуть Україні атакувати російські військові об’єкти на території тимчасово окупованого Криму.

США вважають Крим територією України, яку Росія перетворила на величезну військову базу. Про це під час онлайн-дискусії, організованої Фондом Карнегі, сказала заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд.

За словами Нуланд, РФ перетворила півострів на велику військову базу, яку використала для масштабного наступу на решту території України. Тому військові бази Росії в Криму слід вважати легітимними цілями для ЗСУ.

Generated by Feedzy