fbpx

Пишаюся своїм корінням: зірка “Вікінгів” Кетрін Винник записала потужне відео до роковин війни

Головна Сторінка » Пишаюся своїм корінням: зірка “Вікінгів” Кетрін Винник записала потужне відео до роковин війни

Канадська акторка українського походження 45-річна Кетрін Винник, відома роллю у серіалі “Вікінги”, звернулася до українців у роковини повномасштабної війни, яку неспровоковано та цинічно розв’язала Росія 24 лютого.

Акторка підтримала наш народ, заявивши, що пишається бути українкою. Відео зі зверненням Винник з’явилося на сторінці United24. Зірка розповіла, що навіть уявити не могла усі ті жахи війни, що чекають на українців.

“Я ніколи навіть у найгірших снах не могла уявити, що моя українська спадщина, моя сім’я, друзі рік будуть під постійними атаками. Я хочу сказати, що залишаюся солідарною з Україною. Я пишаюсь своїм українським корінням”, наголосила Винник.

Після 365 днів героїчної боротьби жінка не змінила своєї позиції й висловлює солідарність та продовжує підтримувати України.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от UNITED24 (@u24.gov.ua)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оскароносний режисер Мартін Скорсезе записав потужне відео для українців

Кетрін Винник активно закликала підтримати Україну на тлі загрози російського вторгнення. З початку війни акторка викладала в мережу світлини у вишиванці й висловлювлася на підтримку нашої держави. Зірка наголошує, що війна в Україні це справа кожного у світі, а не лише українців.

Бабусі та дідусі Винник з західної України, зокрема зі Львівщини та Тернопільщини. Батьки Кетрін народилися в Німеччині, а згодом переїхали до Канади. У дитинстві Винник спілкувалася українською мовою та була скаутом організації “Пласт”.

Generated by Feedzy