fbpx

Пише пісні й законопроекти: як українці тестують чат-бот ChatGPT зі штучним інтелектом

Головна Сторінка » Пише пісні й законопроекти: як українці тестують чат-бот ChatGPT зі штучним інтелектом

У суботу, 18 лютого, в Україні запрацював чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT від компанії Open AI.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, нашу країну вилучили зі списку держав, де був заблокований ChatGPT. Однак на тимчасово окупованих територіях Украъни технологія не працюватиме.

ChatGPT це чат-бот зі штучним інтелектом, який здатен розуміти запити користувачів та генерувати відповіді на них розмовною мовою, пише Emeritus.org.

Він був запущений як безкоштовний дослідницький прототип у листопаді 2022 року американською дослідницькою лабораторією штучного інтелекту Open AI. Чат-бот взаємодіє з користувачем за допомогою у формі діалогу, що дозволяє оскаржувати неправильні відповіді та відхиляти невідповідні запити.

ChatGPT це аналогічна модель InstructGPT, яка навчена виконувати вказівки, реагувати на підказки та надавати детальну відповідь. Цю технологію можна використовувати у багатьох галузях.

Наприклад, для створення персоналізованих автоматизованих відповідей на запити клієнтів в електронній комерції, створення високоякісного вмісту для електронної пошти або маркетингу в соціальних мережах, а також для навчання.

Як тестують розумний чат-бот українці

Українці одразу почали тестувати розумний чат-бот і багато з них вирішили дізнатися, що він знає про них. Деякі отримали неочікувані результати.

Наприклад шеф-редакторка видань The Page та SPEKA Катерина Венжик дізналася, що вона “загинула” у Туреччині 20 листопада 2018 року.

Коли жінка спробувала довести штучному інтелекту, що вона жива, він почав з нею сперечатися.

Про деяких користувачів ChatGPT не знав нічого, але пообіцяв виправитися.

Журналіст і засновник проекту Ukraїner Богдан Лонгвиненко попросив штучний інтелект написати пісню про волонтерів, щоб врятувати репутацію репера Потапа, якого розкритикували у мережі через нову пісню “Волонтер”.

“Написав нібито про якогось північно-корейського волонтера, наближеного до верховного”, жартують у коментарях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналог Telegram: Цукерберг анонсував оновлення в Instagram

Телеведучий Єгор Гордєєв вирішив поспілкуватися з ChatGPT на філософські теми, однак на питання про те, що б він сказав президенту Росії Володимиру Путіну, штучний інтелект почав говорити про “прогрес російської економіки”.

Коли розумний чат-бот попросили написати хайку про письменника Сергія Жадана, він видав таке:

Деякі українці просять не лаятися на штучний інтелект, адже це його перший робочий день.

Деякі почали активно українізувати бот він вже правильно відповів на “Слава Україні!”, однак із відповіддю на “Слава нації” трохи помилився.

Міністр юстиції України Денис Малюська попросив розумний бот написати законопроект про легалізацію проституції. Штучний інтелект впорався за три хвилини.

У сервісі “Дія” стартувало нове опитування.

Користувачі можуть обрати найкращу воєнну марку Укрпошти 2022 року. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

Опитування триватиме з 13 до 20 лютого.

Generated by Feedzy