fbpx

Питає чи мертвий і хоче до матері: розповіли про стан 5-річного, який втратив у ДТП батьків

Головна Сторінка » Питає чи мертвий і хоче до матері: розповіли про стан 5-річного, який втратив у ДТП батьків

5-річного Назара, який разом із батьками розбився в аварії поблизу Бережан на Тернопільщині, рятують медики. У дитини багато травм, йому вже провели одну операцію. Чи потрібне хлопчику ще одне хірургічне втручання медики вирішують.

Про смерть батьків хлопчик ще не знає. Але уже питав, де вони. І весь час кличе матір, розповіла тітка пострадждалого Марія Штепована, передає видання ternopoliany.te.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У смертельній аварії розбилася родина з п’ятьма дітьми

“Назарчик не знає, що батьків немає, він думає, що вони в іншій лікарні, адже під час аварії він весь час був при свідомості. Одного дня весь час кричав, що хоче маму. Ми кажемо, що мама і тато в іншій лікарні. Питає мене, “чи він мертвий”, і тут же сам відповідає, що живий, але “тато і мама зникли”, – каже Марія Штепована.

Батьків Назара 42-річну Аллу та 48-річного Володимира, поховали 11 листопада в селі Гиновичі. В обох від перших шлюбів є діти: 16-річний та 7-річний сини.

Марія Штепована планує всиновити 5-річного та 16-річного синів Алли.

В аварії в селі Шибалин під Тернополем загинуло подружжя 42-річна Алла й 48-річний Володимир Подоляки з обласного центру 8 листопада. Із сином 5-річним Назаром поверталися зі святкування 70-річного ювілею матері чоловіка. В їхнє авто Daewoo Lanos влетів п’яний 43-річний водій на Skoda Yeti.

Хлопчика від загибелі врятувало автокрісло. За його життя борються лікарі, він у реанімації. Круглим сиротою залишився ще старший син Алли – Олександр.

Винуватець ДТП – підприємець, має тртьох дітей від трьох шлюбів. Його взяли під варту без права на заставу.