fbpx

Рада за рік “накрутила” за комуналку понад 23 млн грн

Головна Сторінка » Рада за рік “накрутила” за комуналку понад 23 млн грн

Торік на комунальні послуги у Верховній Раді з державного бюджету пішло близько 23 млн 700 тис. грн.

Про це повідомив рух “Чесно” на “Українська правда”

У стінах ВР народні депутати перебувають значну частину свого часу, але не сплачують за надані комунальні послуги зі свого гаманця. І, звісно, не порушують питання енергоефективності приміщення.

Найбільші об’єми споживання житлово-комунальних послуг і відповідно суми у платіжках у будівлі, де розташовані комітети. За всі комунальні послуги протягом року сплатили близько 6,8 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ купила у росіянина “Тойот” на 67 млн грн

Далі за витратами по загальній сумі комунпослуг – будинок на Грушевського, 5 (будівля пленарних засідань). Торік держава оплатила майже 4,8 млн.

Саме у цьому будинку досить дивним щодо споживання електроенергії видався літній період. Адже один місяць нардепи взагалі не мають пленарних засідань, а об’єми споживання електроенергії у третьому кварталі – вдвічі більші за зимові місяці. Можливо, такі аномалії пов’язані з загальною системою кондиціонування, яка вмикається на весь будинок.

У другому півріччі на Грушевського, 5 різко зростає споживання і водовідведення холодної води. Причини такої різниці у показниках – невідомі.

Далі, відповідно до сум у платіжках, будівля за адресою Садова, 3. Там розташовані секретаріати депутатських фракцій та частина Апарату. Всього торік за житлово-комунальні послуги держава заплатила понад 2,9 млн.

Будинок на Банковій, 6-8, де розташовані також частина Апарату і частина комітетів, споживає послуг на понад 2,6 млн.

Будівля, яка перебуває на балансі у ВР за адресою Грушевського, 18/2, де зазвичай відбуваються засідання комітетів і фракцій, споживає трохи менше. Сума за житлово-комунальні послуги – понад 2, 5 млн.

Близько 1,5 млн держава заплатила за комуналку у будівлі за адресою вулиця Велика Житомирська, 11, де розміщується частина Апарату і комітетів.

Близько 2 млн витрачають в будівлях на Банковій, 5-7 (1,1 млн) і на Шовковичній, 4 (0,98 млн).

Найменше Верховна Рада споживає комуналки у будівлі на вулиці Інститутська, 8. Торік держбюджет оплатив там комуналки на майже 360 тис.

Управління адміністративними будинками Апарату ВР повідомило, що заходи з підвищення енергоефективності будуть проводити під час реконструкції будівель. Однак поки її не планують.

19 жовтня Верховна Рада призначила Олександра Корнієнка першим віцеспікером. Він заявив про реформу ВР.

Кулуари третього поверху парламенту відремонтують за 41,5 млн грн.