fbpx

Радник Тихановської розповів нові деталі вибуху в Мачулищах

Головна Сторінка » Радник Тихановської розповів нові деталі вибуху в Мачулищах

На аеродромі у білоруських Мачулищах було щонайменше два вибухи.

Пізніше стало відомо, що пошкоджені літак та снігоприбиральна техніка, сказав радник білоруської опозиційної лідерки Світлани Тихановської Франак Вячорка в інтерв’ю Radio NV.

“За кілька годин стало відомо, що це була операція: з двох дронів були скинуті вибухові пристрої білоруськими партизанами, які належать до Плану перемоги”, розповів він.

План розробила організація колишніх білоруських силовиків BYPOL.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підрив літака А-50 у Білорусі повідомили деталі

“Ці люди, які організовували напад, атаку, операцію, вони відразу ж поїхали з білоруської території. Вони вже перебувають у безпеці. Це справді може бути одна з найкреативніших і найсміливіших операцій підпільників в історії. Літак коштує близько 500 мільйонів доларів. І таких літаків кілька в Російській Федерації. Вони допомагали росіянам обстрілювати українську територію, а точніше коригувати цілі під час повітряних атак. Тому, гадаю, це справді великий успіх білоруських партизанів. І я вважаю, це сильний удар по Лукашенку”, сказав Вячорка.

26 лютого стало відомо, що на військовому аеродромі “Мачулищі” в Білорусі вранці лунали вибухи. З’явилася також інформація про пошкоджений російський літак.

Представник ініціативи Bypol Олександр Азаров повідомив, що за цим стоять білоруські партизани. За його словами, учасники ймовірної диверсії в Мачулищах залишили Білорусь і зараз перебувають у безпеці.

Через добу після ймовірного інциденту на військовому аеродромі в селищі Мачулищі білоруські прикордонники значно посилили контроль виїзду з країни.

Російська та білоруська влади інцидент публічно не коментували.

Generated by Feedzy