“Ракетний обстріл може бути сьогодні або найближчими днями” – прогноз аналітика

Головна Сторінка » “Ракетний обстріл може бути сьогодні або найближчими днями” – прогноз аналітика

Українська влада посилила заходи безпеки напередодні 24 лютого.

Треба готуватися до того, що Росія може вдатися до нового масштабного обстрілу найближчим часом. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Іван Січень, військовий аналітик, експерт Центру геополітичних досліджень “Борисфен Інтел”.

“Росія нічого нового придумати вже не може. Знову можуть обстріляти ракетами, запустити дрони. Але більшість з них ми вже збиваємо. Всі попередні плани окупантів провалилися. Раніше обстрілювали казарми та частини, було багато жертв цього вже немає. Ракети і дрони можуть не потрапляти у цілі. Намагалися розбити транспортну інфраструктуру не вийшло. З енергетикою у них теж не вийшло”, говорить Січень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Після кожного обстрілу стаємо ще більш рішучими” Лариса Волошина

Росіяни можуть знову вдатися до масштабного ракетного обстрілу. Але принципово він нічого не змінить, додає аналітик.

“Але наскільки їм це вдасться питання відкрите. Новий широкомасштабний наступ не можуть розвинути. У них великі проблеми з людьми, технікою та боєприпасами. До обстрілу ж варто готуватися вже сьогодні або найближчими днями. Але принципово це вже нічого не змінить”, каже Січень.

В Україні посилюють заходи безпеки напередодні 24 лютого річниці повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.

Через ймовірні провокації та обстріли з боку РФ громадян закликають утриматися від відвідування місць масового скупчення, за можливості перейти на дистанційний режим роботи, а також обов’язково реагувати на сигнали повітряної тривоги.