Ракети Storm Shadow уразили ворожий пункт управління на ТОТ Луганщини – Повітряні сили ЗСУ

Home Новини звідусіль Ракети Storm Shadow уразили ворожий пункт управління на ТОТ Луганщини – Повітряні сили ЗСУ

25 травня Повітряні Сили ЗСУ знищили важливий пункт управління ворога на тимчасово окупованій території Луганської області.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генштаб підтвердив ураження нафтобази та складів боєприпасів ворога

У понеділок 25 травня 2026 року Повітряні Сили Збройних Сил України застосували крилаті ракети повітряного базування Storm Shadow для удару по важливому пункту управління та зв’язку ворога на тимчасово окупованій території Луганської області.

У Генштабі підкреслили, що удар характеризують стратегічна далекоглядність, єдність планування та цілеспрямовані дії. Зазначені риси доводять: жодна позиція російського агресора не є безпечною на українській землі.

Український екіпаж бойової машини B1 Centauro заявив про надзвичайно дальнє влучання по російських позиціях – ціль уразили на дистанції майже сім миль, що стало одним із найдальших пострілів із танкової гармати за час повномасштабної війни.