“Реал” здобув легку перемогу

Головна Сторінка » “Реал” здобув легку перемогу

Сьогодні, 21 листопада, на стадіоні “Лос-Карменес” у Гранаді в рамках 14-го туру іспанської Прімери “Гранада” приймала суперника “Шахтаря” у Лізі чемпіонів – мадридський “Реал”. Гості здобули розгромну перемогу 4:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 19-й хвилині відзначився нападник “Реала” Марко Асенсіо, йому асистував Тоні Кроос. На 25-й хвилині гол забив захисник вершкових Начо, результативну передачу віддав Кроос.

На 34-й хвилині результативного удару завдав нападник “Гранади” Луїс Суарес, асист зробив Максим Гоналон. На 56-й хвилині забив форвард “Реала” Вінісіус Жуніор, гольовий пас віддав Лука Модрич.

З 67-ї хвилини господарі грали у меншості. Червону картку отримав півзахисник Мончі. На 76-й хвилині захисник мадридської команди Ферлан Менді відправив м’яч у ворота “Гранади”, гольову передачу оформив Каземіро.

Мадридський “Реал” набрав 30 очок у 13 зустрічах і посідає 1-е місце у турнірній таблиці іспанської Прімери сезону-2021/2022. “Гранада” (11) – на 18-му місці. Чинний чемпіон Іспанії – “Атлетико”.