fbpx

Реанімували 45 хв. – пішов з життя репер Coolio

Головна Сторінка » Реанімували 45 хв. – пішов з життя репер Coolio

Помер популярний американський репер 59-річний Coolio.

Він пішов з життя 28 вересня в Лос-Анджелесі. Про це розповів друг і менеджер Джарез Поузі, повідомляє CNN.

Репер прославився завдяки хітам Gangsta’s Paradise і Fantastic Voyage.

Капітан пожежної служби Лос-Анджелеса Ерік Скотт розповів, що рятувальники й парамедики вирушили на виклик до Південної Чесапік-авеню о 16:00. Там вони надавали невідкладну медичну допомогу. Чоловік, до якого прибули медики, був непритомний. Його намагалися реанімувати 45 хв. Ближче до 17:00 встановили, що він помер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер співак Борис Мойсеєв

“Ми засмучені втратою нашого дорогого друга й клієнта Coolio, який помер сьогодні вдень”, заявила менеджерка Coolio Шейла Фінеган.

Вона також подякувала всім прихильникам репера. Тим, хто насолоджувався його музикою. І тим, хто вшановує його смерть.

Coolio, до речі, також був пожежником. В інтерв’ю 1994 року розповів, що потрапив у наркобізнес. Звідти йому вдалося вибратися. Після цього він подався в пожежники.

“Я не шукав кар’єри, я шукав спосіб очиститися, утекти від наркотиків. Мене це мало вбити, і я знав, що мушу зупинитися. Мені потрібна була дисципліна. Під час пожежної підготовки ми бігали щодня. Я не пив, не курив і не робив того, що робив зазвичай”, говорив репер.

Свою реп-кар’єру Coolio розпочав ще у 1980-х. А популярність здобув на андерграундній сцені. Пісня Fantastic Voyage була першою, яка надала йому поштовх уперед.

Але найбільше слухачам запам’яталася композиція Gangsta’s Paradise. Вона стала саундтреком до стрічки “Небезпечні думки”. А 1996 року репер за цю композицію здобув “Греммі”.

Загалом за кар’єру він продав понад 17 млн платівок.

У Німеччині від ускладнень коронавірусу помер автор всесвітньовідомого графіті, що зображує на Берлінській стіні поцілунок Леоніда Брежнєва та Еріха Гонекера. Сюжет твору це художня інтерпретація художника Дмитра Врубеля за мотивами аналогічного знімку, зробленого 7 жовтня 1979 французьким фотографом Режи Боссю.

Відомий радянський, латвійський актор театру та кіно Арніс Ліцитіс помер на 77-му році життя у січні в Ризі.

Generated by Feedzy