fbpx

“Референдум” на Луганщині: озброєні групи “прочісують” будинки, пропагандисти у повній готовності

Головна Сторінка » “Референдум” на Луганщині: озброєні групи “прочісують” будинки, пропагандисти у повній готовності

Російські пропагандисти на тимчасово окупованій території Луганщини готуються знімати сюжети про псевдореферендум і нібито “активну участь” місцевих у ньому.

Також окупанти намагаються підвищити явку під час “волевиявлення”. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в Тelegram 23 вересня.

За його даними, у Старобільську “влада” заборонила місцевому населенню залишати місто з 23 до 27 вересня.

“За наявною інформацією, окупанти створюють озброєні групи для обходу помешкань та примусу людей брати участь у так званому референдумі”, додав Гайдай.

У Біловодську на одному із підприємств начальник оголосив співробітникам, що явка на “референдумі” обов’язкова. Тих, хто не голосуватиме, автоматично звільнять з роботи. Списки тих, хто не з’явиться, передадуть до “МГБ ЛНР”, каже Гайдай.

На Луганщині триває примусова мобілізація. За інформацією чиновника, у Луганському СІЗО представники приватної компанії намагались завербувати ув’язнених, але отримали відмову.

Тим часом Збройні сили України продовжують завдати втрат ворогу на Луганському напрямку.

“Упродовж доби до військового шпиталю у Ростові-на-Дону (Росія. Gazeta.ua) доставлено 105 тіл загиблих російських військовослужбовців, тривають підготовчі заходи прийняти ще 200 тіл”, Успіхи ЗСУ можна характеризувати не тільки кількістю звільнених населених пунктів, а й такими новинами”, додав Гайдай.

20 вересня російська окупаційна “влада” на захоплених територіях сходу України заявила про проведення 2327 вересня так званих “референдумів” про приєднання до Росії”.

Світова спільнота встигла відреагувати на такі наміри окупантів та заявила про невизнання результатів “голосування”.

Після можливого псевдореферендуму щодо “приєднання” Донбасу до Росії йтися про мирні переговори з Україною не може, заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ та лідер ЛДПР Леонід Слуцький.