fbpx

Рейтинг президента Джо Байдена різко падає

Головна Сторінка » Рейтинг президента Джо Байдена різко падає

Рейтинг схвалення роботи президента США Джо Байдена на 10% нижчий, ніж у його колишнього боса, експрезидента Барака Обами, за той же період президентства 2009 року.

Згідно з опитуванням RealClearPolitics або RCP, рейтинг схвалення Обами в жовтні 2009-го був 53%, а рейтинг несхвалення – 40%. Всі вісім років президентства Обами Байден був віцепрезидентом. Зараз Байден має середній рейтинг схвалення 43%, а несхвалення 52,3%. Про це пише New York Post.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр оборони США Ллойд Остін збирається в Україну

Середні значення, розраховані RCP, взяті з різних опитувань, зокрема проведених Fox News, Gallup, Reuters/Ipsos, Rasmussen і Monmouth.

Рейтинг схвалення Байдена неухильно знижується відтоді, як вступив на посаду в січні. Його адміністрація не надто успішно намагається впоратися з безліччю викликів і робить багато грубих помилок, починаючи з безладного виведення військ з Афганістану й закінчуючи рекордним потоком нелегальних іммігрантів через південний кордон США.

У міру того, як схвалення роботи Байдена падає, рейтинг схвалення іншого його попередника, колишнього президента Дональда Трампа, зростає. Зараз його рейтинг випередив Байдена на 2%. Згідно з опитуванням, проведеним CAPS/Harris Poll минулого місяця, 48% американців позитивно ставляться до Трампа, і 46% до Байдена.

Перекладач-афганець Аман Халілі, який свого часу допоміг врятувати президента США Джо Байдена, покинув Афганістан із сім’єю.