fbpx

Режим Лукашенка направив ноту протесту через участь білорусів у марші до дня народження Бандери

Головна Сторінка » Режим Лукашенка направив ноту протесту через участь білорусів у марші до дня народження Бандери

Посольство Білорусі в Україні направило в МЗС ноту із засудженням участі білоруських активістів у смолоскипній ході, присвяченій дню народження лідера ОУН Степана Бандери.

Там заявили про “мовчазне потурання влади України масовій участі активістів білоруської екстремістської опозиції”, а також дорікнули у висвітленні події в українських ЗМІ, йдеться на сайті диппредставництва.

У посольстві Білорусі висловили “рішучий протест” у зв’язку з “наростанням радикалізації антибілоруської позиції України” та вимагають “призупинити спроби героїзувати злочини проти людяності, які не мають терміну давності та не можуть бути прощені білоруським народом”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посольство Ізраїлю засудило марш на честь Бандери та вимагає розслідування

1 січня 2022 року виповнилася 113-та річниця з дня народження українського політичного діяча, теоретика та ідеолога українського національного руху ХХ століття, голови Проводу ОУН(б) Степана Бандери.

На акцію 1 січня на честь Бандери у Києві зібралося близько тисячі людей. Хода розпочалася у парку імені Тараса Шевченка. Учасники акції несли в руках запалені смолоскипи, червоно-чорні прапори та прапори України.