Режисер «Паддінгтона» та «Вонки» Пол Кінґ візьметься за екранізацію культової іграшки Labubu для Sony

Home Популярне Режисер «Паддінгтона» та «Вонки» Пол Кінґ візьметься за екранізацію культової іграшки Labubu для Sony

Відомий британський режисер Пол Кінґ, творець улюблених фільмів про ведмедика Паддінгтона та нещодавньої «Вонки», розпочинає новий масштабний проєкт. Він працюватиме над кіноадаптацією популярної колекційної іграшки Labubu для студії Sony Pictures. Ця новина свідчить про продовження тренду Голлівуду на екранізацію відомих іграшкових брендів.

Проєкт перебуває на ранній стадії розробки, але вже відомо, що Пол Кінґ не лише очолить знімальний процес, а й виступить продюсером. До нього приєднаються компанія Department M та продюсерка Венсін Ше. Фільм створюється у тісній співпраці Sony Pictures з китайським гігантом Pop Mart, якому належить бренд Labubu.

Наразі не уточнюється, чи буде це анімаційна стрічка, чи ігровий повнометражний фільм з живими акторами. Також ще не визначено сценариста, який працюватиме над історією цієї унікальної іграшки. Представники Sony поки що утримуються від офіційних коментарів щодо майбутньої картини.

Ініціатива Sony вписується у загальний глобальний тренд Голлівуду на екранізацію іграшкових всесвітів. Після шаленого успіху фільму «Барбі» Ґрети Ґервіґ, який зібрав понад мільярд доларів у світовому прокаті, кіностудії активніше інвестують у подібні проєкти, бачачи в них значний потенціал.

Персонажа Labubu створив талановитий бельгійський художник китайського походження Кейсінґ Лунґ. Спочатку фігурки виготовляла компанія How2Work як частину іншої серії унікальних монстрів. Справжню ж широку популярність іграшка здобула після того, як Pop Mart у 2019 році запустив її масове виробництво та продаж.

Ключову роль у феноменальному успіху Labubu відіграла модель продажу «сліпих коробок». Цей підхід, що створює ефект несподіванки при кожній покупці, значно стимулював попит та сформував активний вторинний ринок для обміну та перепродажу рідкісних фігурок.

Культовий статус Labubu додатково підсилили соціальні мережі та увага з боку світових знаменитостей. Зокрема, учасниця Blackpink Ліса, а також зірки Ріанна та Емма Робертс використовували ці ляльки як стильні аксесуари, привертаючи до них ще більше уваги.

Пол Кінґ відомий насамперед завдяки режисурі та співавторству сценаріїв перших двох фільмів про Паддінгтона, які були високо оцінені критиками та отримали кілька номінацій на премію BAFTA. Він також брав участь у створенні майбутньої стрічки «Паддінгтон у Перу». Останньою режисерською роботою Кінґа став фільм «Вонка» для Warner Bros., який із Тімоті Шаламе в головній ролі зібрав понад 635 мільйонів доларів у світовому прокаті.

Нещодавно вірусний персонаж Labubu також потрапив у топ-рейтинги Google. Він очолив категорію «Покупки» у популярних запитах 2025 року, обійшовши навіть очікуваний iPhone 17. Цей факт підкреслює глобальну привабливість іграшки та її значний культурний вплив, особливо серед українських користувачів.