Резніков назвав кількість країн в антикремлівській коаліції

Головна Сторінка » Резніков назвав кількість країн в антикремлівській коаліції

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що антикремлівська коаліція вже складається з 54 країн.

Наші партнери налаштовані “дуже і дуже рішуче”. Про це Резніков заявив в інтерв’ю телеканалу “FreeДом”.

“Стільки делегацій було під час зустрічі спочатку на полях “Рамштайну”, а оскільки це відбувалося в Брюсселі, то крім зустрічі в межах “Рамштайну” там ще була зустріч міністрів оборони країн НАТО. Це теж була велика зустріч, Україна була запрошена як гість на почесному місці. І ми продовжили нашу роботу”, додав Резніков.

Він запевнив, що у наших союзників немає втоми від війни та України загалом.

“Якщо хтось думає, що є синдром втоми від України, від війни, то це не так. Наші партнери налаштовані на нашу перемогу. Це абсолютно інші настрої, ніж рік тому… Сьогодні всі вірять у перемогу України, всі бажають цієї перемоги”, сказав міністр оборони.

За його словами, тепер усі розуміють, що цю російську так звану другу армію світу “дуже реалістично стримати і перемогти”.

“І ми це довели всьому світу, і тому весь світ надихається героїзмом наших захисників і захисниць, цивільних, усіх українців. І вони хочуть бути співавторами нашої з вами перемоги”, додав голова Міноборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Питання місяців” Резніков анонсував терміни передачі Україні винищувачів

Резніков запевнив, що під час засідань “Рамштайну” жодні політичні питання, зокрема й щодо перемовин із Росією, не обговорюються.

“Обговорюється допомога Україні зброєю, запуски військово-промислового комплексу, щоб вони виготовляли снаряди, зброю, поповнювали свої склади, щоб поліпшити наші спроможності, і всі розуміють, що нам потрібно йти в контрнаступ. Усі розуміють, що нам потрібно зупинити росіян, що нам потрібно звільнити тимчасово окуповані території”, сказав міністр.

Він додав, що “мета Росії знищення України, відновлення радянської російської імперії, поглинути Україну, Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Польщу і відновлення Берлінської стіни”.

Міністр впевнений, ця мета для них росіян є недосяжною.

“Ми не дамо їм це зробити, і цивілізований світ нас у цьому підтримуватиме”, підсумував Резніков.

14 лютого у столиці Бельгії Брюсселі відбулася дев’ята зустріч у форматі “Рамштайн”. У штаб-квартирі НАТО зібралися міністри оборони з понад 50 країн світу. Країни-партнери допоможуть Україні перейти в контрнаступ навесні. Водночас рішення про передачу Києву бойової авіації немає.