Міністр оборони України Олексій Резніков оцінив вірогідність окупації Росією Харкова.
Про це він заявив в інтерв’ю LB.ua.
“Ви спитали про вірогідність. Можу впевнено сказати: такої вірогідності немає. Поясню чому. Якщо ми кажемо про вірогідність, то це 100 відсотків імовірність з погляду слова. Якщо взяти теорію ймовірності, то вірогідність це 100 відсоткова ймовірність. Такої 100 відсоткової ймовірності не існує.
Вони точно опрацьовують різні плани вторгнення в разі прийняття відповідного політичного рішення. Тому є ймовірність атаки з півдня, з моря і зі сходу. Скажу більше, з ОРДЛО теж існує ймовірність. Плани розробляються різні. Але такої ймовірності станом на сьогодні немає”, – сказав Рєзніков.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Молодежь в Россию не хочет. Люди настроены бороться, оружия много” – про що говорять у Харкові на найбільшому ринку Європи
Він наголосив, що внаслідок прямого вторгнення в Україну Російська Федерація зазнає серйозних втрат.
“Не тільки людського характеру, втрат економічних, політичних, з погляду міжнародного впливу. Подивіться на показники курсу валют у Росії, скільки коштує рубль щодо долара. Подивіться, як котируються цінні папери або запозичення РФ останні два-три тижні. Ви побачите, що вони летять у прірву”, – наголосив Резніков.
Президент Володимир Зеленський дав інтерв’ю американському виданню The Washington Post, у якому заявив, що Росія може окупувати Харків. Також сказав, що Захід має запровадити превентивні санкції проти РФ до можливого початку масштабної воєнної агресії.
Мер Харкова Ігор Терехов згодом заявив, що Харків був і буде українським, і що на захист свого міста стануть не лише харків’яни, а й усі українці.