Резніков сказав, як відбуватимуться вибори до Антикорупційної ради при Міноборони

Головна Сторінка » Резніков сказав, як відбуватимуться вибори до Антикорупційної ради при Міноборони

Вибори до Антикорупційної ради при Міністерстві оборони України відбуватимуться через відкрите електронне голосування.

Формування системи громадського антикорупційного контролю вже відбувається. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Facebook.

За його словами, Антикорупційна рада при Міноборони має відповідати “кращим практикам”, які використовуються у цій системі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двох заступників міністра оборони звільняють, трьох призначають ‒ Резніков назвав прізвища

“Ключове: відкритість, прозорість, довіра. Це те, на чому має будуватись робота Антикорради. Саме тому вибори до ради проводитимуться через відкрите електронне голосування. Участь в ньому зможуть взяти всі громадяни України”, повідомив Резніков.

Міністр зазначив, що провів консультації з головою Національного агентства з питань запобігання корупції Олександром Новіковим щодо проведення відкритого голосування за майбутніх членів Антикорупційної ради при Міноборони саме на майданчику НАЗК.

В Україні по-іншому контролюватимуть закупівлі для армії.

Оновлена система має збалансувати дотримання секретності і публічний контроль за закупівлями для армії. Про це 30 січня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Прем’єр розповів про нараду з Міністерствами оборони, економіки, Державною аудиторською службою, СБУ і Державним бюро розслідувань щодо закупівель Міноборони.