fbpx

Резніков у Києві зустрів міністра оборони Великої Британії

Головна Сторінка » Резніков у Києві зустрів міністра оборони Великої Британії

У середу, 24 травня, міністр оборони Олексій Резніков зустрівся в Києві з британським колегою Беном Воллесом.

Вони говорили про підготовку українських військових і передачу Україні далекобійних ракет Storm Shadow та іншого озброєння, пише пресслужба Міноборони.

Резніков повідомив, що обговорював із Воллесом НАТОвську перспективу України в контексті майбутнього саміту Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі.

“Ми поговорили про продовження підготовки наших військовослужбовців на британській території, про пріоритети та акценти стосовно цих тренувань. У нас була нагода потиснути руки пілотам, які навчалися у Великій Британії й уже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow”, сказав Резніков.

Ішлося й про бачення України щодо стабілізації миру в Європі, використовуючи формулу миру президента Володимира Зеленського, повідомив міністр.

Резніков додав, що обговорив із Воллесом пріоритети щодо озброєння України для досягнення перемоги, “особливо щодо зброї, яка дає можливість наносити ураження ворогу на дальніх дистанціях, такої як Storm Shadow”.

Британський міністр зазначив, що ракети Storm Shadow стали першою зброєю такого типу, що надали Україні партнери.

“Це одні з перших ракет великої дальності, які надані Україні її союзниками. Ми надали такий вид озброєння через постійне застосування Росією її зброї великої дальності, яку вона використовує для того, щоб шкодити цивільному населенню та цивільній критичній інфраструктурі”, сказав Воллес.

Доповнюється…

Generated by Feedzy