fbpx

Резніков висловився про реформи Міноборони

Головна Сторінка » Резніков висловився про реформи Міноборони

Міністр оборони Олексій Резніков подякував за критику, бо це допоможе зробити правильні висновки. Запевнив у продовженні реформ навіть під час війни.

“Тримаймо стрій. Дякую усім з підтримку та конструктивну критику. Робимо висновки. Продовжуємо реформи. Навіть під час війни. Зміцнюємо оборону, працюємо на перемогу. Все буде Україна!” написав Резніков у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закупівлі для Міноборони ‒ як Рада проголосувала за новий законопроект

Відповідний допис міністр опублікував через недавній скандал про корупцію в Міноборони. Журналісти вияснили, що ціни на закупівлю харчів і надання послуг з харчування для військових у контракті Міноборони перевищують роздрібні у два-три рази. У ДБР зараз проводять розслідування за фактом оборудок посадовців міністерства і приватних підприємств під час закупівель для військовослужбовців.

5 лютого голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія підтвердив інформацію ЗМІ про відставку Олексія Резнікова з посади міністра оборони. Його місце, зі слів Арахамії, мав обійняти розвідник Кирило Буданов. Очікувалося, що голосування за відставку Резнікова відбудеться цього тижня.

Резнікова після очікуваної відставки залишать в уряді на посаді міністра з питань стратегічних галузей промисловості, повідомив Арахамія. На це Резніков заявив, що ні президент, ні прем’єр не пропонували йому очолити дане міністерство. Однак він відмовився б, якби така пропозиція надійшла, тому що “не має експертизи”.

Generated by Feedzy