РФ готує мобілізацію 300 тисяч військових – Зеленський

Головна Сторінка » РФ готує мобілізацію 300 тисяч військових – Зеленський

Росія планує на 1 червня готує додаткову мобілізацію.

Додатково мобілізувати планують 300 тисяч військовослужбовців. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з його фінським колегою Олександром Стуббом.

“Можу сказати, що 1 червня Росія готова мобілізувати 300 тисяч додаткових військових”, – сказав глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін підписав указ про призов 150 тис. чоловіків

Також відповідаючи на запитання журналістів про те, скільки новобранців буде мобілізовано в українську армію цього року, глава держави зазначив, що “півмільйона нам не потрібно”.

“Півмільйона нам не потрібно. Відповідна кількість, яка не була на фронті – вони на фронті будуть. Що стосується окремої кількості, скільки буде мобілізовано – поки не готовий сказати”, – зазначив він.

Президенти України та Фінляндії Володимир Зеленський та Олександр Стубб підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між країнами.

Фінляндія надаватиме довгострокову військову та фінансову допомогу, а також поглиблюватиме співпрацю з Україною в політичній, фінансовій, гуманітарній галузях та у сфері реформ.

Фінляндія допомагатиме Україні відбудовувати енергетичний сектор, оцінювати екологічні збитки, посилювати захист кордону й критичної інфраструктури, а також лікуватиме українських військових.