“РФ не в змозі просуватися” – американський дипломат оцінив можливості ворога

Головна Сторінка » “РФ не в змозі просуватися” – американський дипломат оцінив можливості ворога

Російська армія вже не в змозі просуватися на фронті в Україні.

Диктатор Володимир Путін хотів повністю знищити сусідню державу, але цього не сталося, заявив колишній спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки з питань України Курт Волкер, передає “РБК-Україна”. Уже це він назвав перемогою Києва.

“Щодо подій на полі бою, то очевидно, що російські збройні сили не можуть просуватися далі. Вони намагалися, вони дуже сильно намагалися протягом останніх кількох місяців і взимку. Але росіяни не організовані, вони не можуть закріплюватися на позиціях”, сказав Волкер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можна вже розпочинати звільнення Криму: американський дипломат дав пораду Україні

Він пояснив, що окупанти не мають успіхів через погане оснащення, командування, контроль та координацію.

“Збройні сили України водночас добре підготовлені, гарно оснащені та інтегровані. Вони знаходяться під потужним командуванням. Це зіграє вирішальну роль у найближчі місяці, коли Україна просуватиметься далі”, додав колишній спецпредставник США.

Триває 455-та доба повномасштабної війни Росії проти України. Загарбники основні зусилля зосереджують на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За добу на цих ділянках фронту відбулось 26 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.