fbpx

РФ перекидає до українського кордону військову техніку з Далекого Сходу

Головна Сторінка » РФ перекидає до українського кордону військову техніку з Далекого Сходу

Міністерство оборони Росії перекидає до кордону з Україною військову техніку з бази всіх чотирьох армій східного військового округу.

Про це свідчать фото й відео очевидців, які почали з’являтися у соцмережах минулого тижня, йдеться у розслідуванні Conflict Intelligence Team, оприлюдненому 12 січня. На кадрах видно військову техніку, завантажену на потяги.

“На бортових вагонах поїздів, які прямують з Далекого Сходу на Захід, можна побачити вантажівки, бойові машини піхоти та реактивні системи залпового вогню. Очевидці повідомляють про кілька поїздів на тиждень, а іноді й на день”, – зазначають розслідувачі.

Пункти призначення цієї техніки достовірно не відомі. Водночас із урахуванням того, що російські спецслужби намагаються приховати її переміщення, вилучивши відповідну інформацію з відкритих баз, ймовірно йдеться про прикордонні з Україною райони, де вже сконцентровані значні сили військових РФ.

“На особливу увагу заслуговують потяги з Улан-Уде, бази п’ятої окремої танкової бригади, яка діяла в Україні взимку 2015-го. Враховуючи, що російські десантники незабаром покинуть Казахстан, єдиним ймовірним пунктом призначення є територія поблизу України”, – йдеться у матеріалах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія направила до українського кордону тисячі військових

Уздовж кордону з Україною на кінець листопада 2021 року Росія зосередила майже 92 тис. військових і значну кількість техніки у своїх західних областях та окупованому Криму. Українська й американська розвідки попереджають, що Кремль може готувати повномасштабне вторгнення.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що воно може розпочатися в січні-лютому 2022-го. Офіційно Москва це заперечила. Проте висловлювання деяких кремлівських посадовців свідчать про протилежне.