РФ після низки атак на свій флот передислокувала три великі десантні кораблі з Чорного моря в Азовське

Головна Сторінка » РФ після низки атак на свій флот передислокувала три великі десантні кораблі з Чорного моря в Азовське

Росіяни передислокували три великі десантні кораблі з Чорного моря в Азовське.

Це сталося після ураження ворожого великого десантного корабля і підводного човна в окупованому Севастополі. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

“Ці процеси, які стосуються звільнення нашої території, триватимуть і надалі. До речі, показовим є той факт, що сьогодні російські окупанти чомусь передислокували три великі десантні кораблі з Чорного моря в Азовське”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Більше безпілотників, менше кораблів”: Федоров анонсував нові удари по флоту РФ

Плетенчук наголосив, що уражений у Севастополі великий десантний корабель не підлягає відновленню як через особливості ураження, так і через його “досить поважний вік”.

Речник розповів, що саме цей великий десантний корабель був учасником так званого “сирійського експресу”, тобто постачав озброєння та особовий склад, вирішував логістичні проблеми для сирійського угрупування РФ.

Плетенчук також підкреслив, що ураження підводного човна було “першою втратою РФ, коли вони внаслідок бойових дій втрачають підводний човен”.

Останнім часом кількість атак на флот росіян значно побільшала.

Зокрема, 14 вересня Збройні сили України атакували надводними дронами російські кораблі в акваторії Чорного моря. Йдеться про судна окупантів проєту 22160 “Василь Биков”, повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Водночас бійці Сил спецоперацій ЗСУ допомогли здійснити атаку на окупований Севастополь. Захисники розкрили подробиці ураження російського підводного човна “Ростов-на-Дону” та десантного корабля “Мінськ” у ніч проти 13 вересня.

Також наші військові підбили російський ракетний корабель “Самум”. По ньому запустили морський дрон СБУ “Морський малюк”.