fbpx

РФ стягує “Калібри” у Чорне море: українців попередили про нову небезпеку

Головна Сторінка » РФ стягує “Калібри” у Чорне море: українців попередили про нову небезпеку

Росія вивела у Чорне море 10 кораблів. На бойовому чергуванні 3 лютого там тепер знаходяться одразу два ворожих ракетоносії.

Загальний залп росіян може складати 16 ракет типу “Калібр”, заявив у п’ятницю речник Оперативного командування “Південь” полковник Владислав Назаров у Telegram.

“В корабельному угрупуванні ворожого флоту в Чорному морі знов збільшено кількість ракетоносіїв. Серед 10 кораблів є два надводних носії “Калібрів”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генштаб повідомив переможні новини з передової

Також Назаров попередив, що окупанти посилили розвідку безпілотниками. Фіксують підготовку до можливих обстрілів України.

“Не виключена і масована ракетна атака із застосуванням авіації. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, будьте пильні та уважні”, попередив він.

Учора РФ тримала у Чорному морі лише один ракетоносій із загальним залпом у вісім ракет. 2 лютого на бойовому чергуванні в Чорному, Азовському й Середземному морях перебувало 22 судна Російської Федерації.

“Калібр” ‒ це російська крилата ракета. Її перевага в тому, що летить по звивистій траєкторії, є можливість задавати їй довільний курс. Змінювати траєкторію ракета може в будь-який момент. Вона летить, огинаючи рельєф місцевості. Тобто якщо є перешкода, то вона піднімається, якщо є низина опускається. Це створює труднощі для ППО. Сучасні ракети цього типу призначені для ураження цілі з високою точністю. “Калібр” летить відносно повільно, що впливає на час перехоплення. Ця ракета за хвилину пролітає 15 кілометрів. На висоті 100 м зенітно-ракетний комплекс може побачити її в середньому на дальності 30 км.

Generated by Feedzy