fbpx

РФ відправляє на війну в Україну танки 40-50-х років минулого сторіччя: відео

Головна Сторінка » РФ відправляє на війну в Україну танки 40-50-х років минулого сторіччя: відео

Росія розконсервувала та почала відправляти в Україну з Далекого Сходу радянські середні танки сімейства Т-54/55 виробництва 40-х кінця 50-років минулого сторіччя.

Про це повідомляють розслідувачі Conflict Intelligence Team у Telegram. Також у них опинились відповідні фото ешелону з військовою технікою.

“Як нам стало відомо, цей ешелон нещодавно вирушив із м. Арсеньєв Приморського краю, в якому розташована 1295-та Центральна база резерву і зберігання танків”, ідеться у повідомленні.

Розслідувачі вивчили архівні фотографії 1295-ї бази, які є у відкритому доступі, і виявили, що на ній (крім відносно сучасних Т-80БВ і Т-72Б) зберігалася значна кількість Т-62М(В). Також вдалося знайти фотографії Т-55 і Т-54.

Повідомляється, що перші модифікації Т-54 були прийняті на озброєння радянською армією ще в другій половині 1940-х років., а Т-55 у 1958 році.

“Навіть застарілий танк може бути кориснішим, ніж його відсутність, але ми вважаємо ключовими мінусами цих моделей відсутність далекомірів і балістичних обчислювачів (не кажучи вже про систему управління вогнем), примітивні приціли і (у Т-54) неповноцінну стабілізацію знаряддя”, кажуть у СІТ.

Аналітики також вивчили загальнодоступні супутникові фотографії бази зберігання в Арсеньєві та знімки, доступ до яких “Радио “Свобода” отримало за допомогою сервісу Planet.com. На фото видно відкриті майданчики для зберігання техніки та ангари.

Зі знімків випливає, що не раніше 12 липня і не пізніше 2 жовтня 2022 року базу залишив щонайменше 191 танк (імовірно, переважно Т-62).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через втрати в Україні ворог змушений знімати зі зберігання “раритетні” Т-62

Як вважають у CIT, у реальності ця кількість може бути вищою, оскільки машини, найкраще підготовлені до бойового використання, зазвичай перебувають в ангарах і зафіксувати їхнє відправлення складно.

Розслідувачі зазначають, що факти відправки і використання ЗС РФ танків Т-62 під час вторгнення в Україну фіксуються ще з літа, але зняття зі зберігання Т-54/55 зафіксовано вперше.

Вони кажуть, що поряд зі зняттям зі зберігання БТР-50 і встановленням на МТ-ЛБ корабельних зеніток розконсервація танків однозначно свідчить про серйозні проблеми із забезпеченням російських військових бронетехнікою.

Країна-агресорка Російська Федерація розконсервовує стару техніку для агресії проти України.

Через дефіцит техніки росіяни використовують один із найстаріших зразків радянського воєнпрому. Про це повідомив СтратКом Збройних сил України.

23 лютого 2023 року в мережі з’явилися перші кадри розконсервованих БТР-50П, які відправляються до зони бойових дій в Україні.

БТР-50П випускався з 1954 до 1970 року.

Generated by Feedzy