РФ втратила під Авдіївкою більше солдатів і техніки, ніж під Бахмутом – Зеленський

Головна Сторінка » РФ втратила під Авдіївкою більше солдатів і техніки, ніж під Бахмутом – Зеленський

Російські окупанти втрачають під Авдіївкою солдатів і техніку швидше та масштабніше, ніж, зокрема, під Бахмутом.

Чим більше ворожої сили буде знищено під Авдіївкою, тим буде гіршою загальна ситуація і перебіг війни для росіян, заявив президент України Володимир Зеленський під час традиційного вечірнього відеозвернення, інформує Gazeta.ua.

Президент запевнив, що витрримувати такий натиск для українських воїнів надзвичайно складно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сили оборони били росіян скрізь: останні зведення за добу

“Кожен наш воїн, який тримає позиції, кожен наш воїн, який виконує бойові завдання саме там, заслуговує на нашу надзвичайну вдячність. Справжні герої!”, – сказав Зеленський.

Він подякував бійцям 53-ї та 110-ї окремих механізованих бригад і артилеристів 55-ї окремої артилерійської бригади. Також подякував 57-й окремій мотопіхотній бригаді, яка воює зараз на Куп’янському напрямку. На Лиманському напрямку подякував 68-мій окремій єгерській бригаді. Бахмутський напрямок – артилеристам 26-ї бригади, 92-гій окремій штурмовій бригаді та 30-й окремій механізованій бригаді.

“Путін готовий вбити скільки завгодно своїх людей, бо хоче на першу половину грудня показати хоч якийсь результат, тоді, коли планує оголосити про свої вибори”, – сказав Зеленський.

Зеленський 14 листопада провів чергову селекторну нараду щодо ситуації на фронті. Йшлося про звіти розвідок, графіки постачання боєприпасів, ракет, техніки. Обговорили також зведення з фронту.

Зокрема, військові доповіли про збільшення кількості ворожих штурмів. Йдеться про райони Авдіївки, Купʼянська, та Донецький напрямок.