РФ використовує проти України новий безпілотник. Що про нього відомо

Головна Сторінка » РФ використовує проти України новий безпілотник. Що про нього відомо

Російська армія використовує нову версію безпілотника-камікадзе “Ланцет” (“Ізділіє-53”), який може автономно ідентифікувати цілі.

Ворог почав використовувати новий безпілотник-камікадзе “Ізділіє-53” з 21 жовтня, повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

“Цей безпілотник має систему автоматичного наведення, яка може розрізняти типи цілей і підвищувати шанси успішного удару. “Ізділіє-53″ поки що широко не використовують, але російські військові вже випробовують безпілотники для масових синхронізованих ройових ударів”, – сказано в звіті експертів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вагнерівців” уже вербують до чеченських підрозділів

Корисне навантаження безпілотників “Ізділіє-53” становить 3-5 кг. Цього не достатньо для значного пошкодження важливих військових цілей.

Раніше американський Інститут вивчення війни написав, що російські війська почали атакувати Україну новими безпілотниками “Італмас” (Italmas), також відомі як “Ізділіє-54”. Вони гудуть, як газонокосарка.

На Бахмутському напрямку українські воїни відбили атаки противника в районі Хромового Донецької області. Також ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення біля Кліщіївки та Андріївки. Тут наші захисники відбили понад 10 атак противника. Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Авдіївському напрямку агресор не полишає спроб оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи окупантам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника в районах Кераміка, Новокалинового, Степового, Авдіївки, Тоненького, Опитного Донецької області, де силами оборони відбито понад 15 атак ворога.