fbpx

Річард Гір потрапив до лікарні

Головна Сторінка » Річард Гір потрапив до лікарні

Американський актор 73-річний Річард Гір потрапив до лікарні під час сімейного відпочинку в Мексиці.

Актор захворів на пневмонію, розповів інсайдер виданню TMZ. Симптоми хвороби почалися ще перед поїздкою. Зокрема, зірку мучив сильний кашель.

“На відпочинку стан знаменитості погіршився, тож він звернувся за допомогою до лікарів. Медики були вимушені госпіталізувати Гіра. Водночас лікуванняу медичному закладі тривало лише одну ніч, після чого йому приписали антибіотики та відпустили до сім’ї”, ідеться в повідомленні.

Дружина актора 40-річна Алехандра Сільва згодом підтвердила, що її чоловік захворів на пневмонію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збив велосипедистку: Арнольд Шварценеґґер потрапив у ДТП

“Я прокинулась і побачила новини. Усі ваші добрі та тривожні повідомлення. Але він одужує. Він почувається набагато краще! Найгірше вже позаду! Дякую всім”, написала вона.

Не лише актор підхопив хворобу. Пневмонією перехворіли також Алехандра з дітьми.

У голлівудського актора уже хворого на афазію 67-річного Брюса Вілліса лікарі діагностували лобно-скроневу деменцію. Родина актора висловила фанатам і близьким найглибшу вдячність за вияви любові.

Афазія це розлад, який найчастіше викликається інсультом. Також він може бути викликаний травмою голови або, в рідкісних випадках, неврологічним захворюванням. Симптоми хвороби можуть впливати на мовлення, розуміння та здатність читати. У деяких випадках афазію можна лікувати за допомогою логопедії.

Generated by Feedzy