Різниця у віці має значення: чому чоловіки шукають молодших

Головна Сторінка » Різниця у віці має значення: чому чоловіки шукають молодших

Коли мова заходить про стосунки між чоловіком та жінкою, про секс, важливо враховувати їх еволюційну функцію продовження людського роду. З цієї точки зору і відбувається підсвідомий пошук партнера та встановлення стосунків.

Тому не дивно, що чоловіки, як правило, віддають перевагу жінкам у розквіті дітородного віку, пише psychologytoday.

Жінки не можуть народжувати власних дітей після настання менопаузи. В той час чоловіки не мають прямих біологічних обмежень у своїх репродуктивних здібностях. Це по-перше. Наступне, що важливо, жінки віддають перевагу чоловікам, здатним вкладати ресурси у виховання дітей. Тому жінки віддають перевагу відданим, тривалим стосункам і шукають партнерів, які здатні та готові інвестувати в них та їхніх потенційних нащадків.

Тому вікові стосунки сприяють сценарію, коли чоловік-партнер старший за жінку. Молодші жінки більш репродуктивно придатні, а літні чоловіки, як правило, мають більше ресурсів, щоб інвестувати у свою сім’ю та дітей.

В середньому чоловіки віддають перевагу жінкам які приблизно на 2,5 роки молодші за них, а жінки віддають перевагу партнерам приблизно на 3,5 роки старшим.

Коли психологи запитують, яку різницю у віці чоловіки та жінки вважають прийнятою, ситуація змінюється. Наприклад, дослідження показало, що чоловіки в середньому погоджуються на стосунки з жінками приблизно на 10 років молодшими та на 4,5 роки старшими. Жінки вважають нормальними стосунки з чоловіками на вісім років старшими і на п’ять років молодшими.

Але ці “прийнятні” межі змінюються з віком. Коли чоловіки стають старшими, вони приймають навіть ще молодших жінок, але їх допустимий віковий проміжок щодо найстаршого партнера, якого вони погодилися б, непов’язаний з їхнім власним віком, стверджують дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 ознак, які вказують, що партнер має серйозні наміри

З іншого боку, жінки, як правило, приймають молодших чоловіків, коли вони дорослішають, але найстарший партнер, на якого вони погоджуються, зменшується з віком.

На думку авторів дослідження, жінки рідше вступають у стосунки зі старшими чоловіками, коли вони стають старшими, тому що довголіття – це перевага жінок, а не чоловіків. У Німеччині, наприклад, середня тривалість життя жінок на п’ять років довша, ніж чоловіків.

З якою різницею у віці партнери почуваються щасливими

Стосунки будь-якого типу чи моделі можуть бути щасливими за правильних обставин. Однак наука пропонує підказки щодо комбінацій, які працюють найкраще.

Дослідження показало, що і чоловіки, і жінки, здається, щасливіші з молодшим, а не старшим подружжям. Однак ця перевага щастя може бути недовгою.

З віком це почуття щастя зменшується “задоволеність шлюбом зменшується разом із тривалістю шлюбу як для чоловіків, так і для жінок у парах різного віку порівняно з парами такого ж віку. Стираються початкові високі рівні задоволеності шлюбом, які відчували чоловіки, одружені з молодшими дружинами, і жінки, одружені з молодшими чоловіками”.

Причини зменшення позитивних почуттів дослідники пояснюють тим, що пари різного віку можуть бути менш стійкими до перешкод у стосунках, ніж пари такого ж віку. Однак інші дослідження показують, що пари з різницею у віці, які залишаються разом, відчувають менше ревнощів та виявляють більш безкорисливе кохання, ніж пари подібного віку.

Частина суспільства переконана, що знаки зодіаку напряму впливають на характер людини, її вподобання і навіть сексуальні стосунки.

У зодіакальному колі існує всього шість пар, які ідеально підходять один одному в ліжку.