fbpx

Роковини війни: як працюватимуть заклади освіти Києва та області 22-24 лютого

Головна Сторінка » Роковини війни: як працюватимуть заклади освіти Києва та області 22-24 лютого

У Києві та області 22-24 лютого заклади освіти працюватимуть дистанційно.

Таке рішення обумовлене ймовірною посиленою загрозою ворожих обстрілів з боку країни-агресорки Росії у зв’язку з річницею вторгнення в Україну. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Громадян закликали не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігнат розповів, чи може Росія влаштувати масований наліт авіації

“22-24 лютого заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно. Такі рекомендації ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Мета зберегти здоров’я і життя дітей та педагогічних працівників”, ідеться у повідомленні.

Це рішення стосується всіх освітніх закладів будь-яких форм власності. Закладам дошкільної освіти рекомендовано працювати в режимі чергових груп.

У пресслужбі Київської міської державної адміністрації уточнили, що столичні школи 22-24 лютого працюватимуть у змішаному форматі навчання.

“Саме в такому режимі 404 школи Києва працюють з початку навчального року. Дистанційне навчання у школах організоване як паралельний процес, тому в будь-який день батьки можуть прийняти рішення залишити дитину вдома та підключити її до навчання онлайн”, додали в КМДА.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет рекомендує здійснювати освітній процес у закладах освіти з 22 до 24 лютого в дистанційному форматі.

Про це міністерство повідомило у вівторок. З метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни Росії проти України, пояснили в МОН.

Міністр звернувся до начальників Київської міської військової адміністрацій та ОВА, керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес в закладах освіти з 22 до 24 лютого у дистанційному форматі.

Generated by Feedzy