fbpx

Російська Федерація посилила примусову мобілізацію на Кавказі

Головна Сторінка » Російська Федерація посилила примусову мобілізацію на Кавказі

Російські загарбники зазнають величезних втрат у живій силі, тому ворог продовжує приховану мобілізацію в РФ.

Зокрема, активно примусову мобілізацію чоловіків проводять в районах Кавказу. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

На фронт в Україну відправляють всіх чоловіків призовного віку незалежно від стану здоров’я та бажання воювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізація в Росії ‒ німецька розвідка стривожила заявою

“Велика кількість мобілізованих ‒ це громадяни, які відбували чи відбувають покарання в пенітенціарних закладах. Ув’язнених звільняють за умови добровільної участі в бойових діях на території України”, ‒ йдеться у повідомленні.

Тим часом росіяни продовжують терор на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, за даними Генштабу, у деяких районах Луганської області мобільні оператори відключили доступ до мережі інтернет. Окупанти таким чином хочуть перешкодити передачі даних про дії російських окупаційних військ.

Передбачається, що інтернет відключать на всіх тимчасово окупованих територіях Луганщини.

Більшість чоловіків у Росії, яких мобілізували у першій хвилі, відправили на фронт без бойової підготовки. Ідеться про понад 316 тис. мобілізованих. Саме стільки Росія “набрала” під час відкритої мобілізації, повідомив керівник Головного управління воєнної розвідки Кирило Буданов.

У Росії готуються до масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів очної форми навчання. Режим активно нарощує можливості для її забезпечення. Про це повідомило Головне управління воєнної розвідки.

Generated by Feedzy